Skip Navigation Links    

دانشگاه مارلیک نوشهر به عنوان اولین مجموعه دانشگاهی در ایران اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته تاریخ هنر ایران باستان نموده است0 هدف از تاسیس این رشته ترغیب تفکروپژوهش در هنرایران قبل از اسلام وشناسایی ارزشها و ارتقاء سطح بینش هنری در فرهنگ ایرانی و در نتیجه هویت بخشی به نسل جوان ایرانی است.

از آنجا که هنر درهرجامعه با توجه به دیرینگی فرهنگی و باورهای اعتقادی و زیربنای تاریخی نماینده هویت ملی _اعتقادی هر جامعه است ازاین رو هنر و پژوهش در آن ریشه در فرهنگ کهن و تاریخ و تحول باورهای جامعه دارد بویژه هنر در سرزمین ایران با دیرینه ای چند هزارساله نیاز مبرم به پژوهشهای همه جانبه در هنرهای ایرانی پیش از اسلام احساس می شود.

امید است از طریق تحصیل در این رشته نسل جوان با تاکید برارزشهای ملی و دینی، پژوهش و مطالعات جدید در زمینه فرهنگ و هنر ایرانی بدست آورد.

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

علی محمودی عالمی
alimahmodialami@yahoo.com
تلفن تماس : 011-5232007
میزان تحصیلات : دکتری
رشته تحصیلی : تاریخ هنر
دانشجویان ترم اول توجه داشته باشندکه اولین جلسه کلاس درپنج شنبه 15 مهرتشکیل می گردد
باعرض تبریک به دانشجویان ورودی مهر95لازم به ذکراست زمان ثبتنام از14شهریورتا18شهریور می باشددرضمن زمان برگزاری کلاس روزپنج شنبه می باشد
قابل توجه دانشجویان تاریخ هنرایران باستان زمان انتخاب واحددانشجویان ترم سوم 5تا7شهریورمی باشدلطفادرزمان اعلام شده نسبت به انتخاب واحداقدام نمایید
تاریخ هنر ایران باستان
یعقوب ابراهیمی
دکتری باستان شناسی
مرتبه علمی : استادیار
نوع همکاری : تمام وقت
       
 
 
مازندران - نوشهر - خیابان
 شهید عمادالدین کریمی
 بن بست پاسارگاد
 کد پستی :

 46678-54651 
 تلفن :
 01152321986
 فکس :
 01152322004
 پست الکترونیک :
 info@marlik.ac.ir
Skip Navigation Links